Certifikáty

Certifikát o důvěryhodnosti obchodu je oficiální dokument, který je udělován firmám, podnikatelům nebo obchodním subjektům a slouží k potvrzení jejich výsledného stupně důvěryhodnosti a spolehlivosti ve světě obchodu a obchodních vztahů. Tento certifikát může být vydán různými institucemi, organizacemi nebo vládními úřady a může mít několik různých forem a názvů v závislosti na konkrétních právních a obchodních normách daného regionu. Podívejte si, jaké jsou ty naše.

Heureka.cz: ověřeno zákazníky (zlatý certifikát)

Heureka

Certifikát "Ověřeno zákazníky" řeší otázku "kde si produkt koupit a neprohloupit". A to je právě u nás. Díky pozitivním uživatelským recenzím a našemu prozákaznickému přístupu si držíme zlatý certifikát Ověřeno zákazníky. Na základě hlasování zákazníků jsme se v roce 2015 stali finalisty soutěže ShopRoku.

Hodnocení na Heureka.cz | Hodnocení na Heureka.sk

Zboží.cz: hodnocení obchodu

Zboží.cz

Náš prozákaznický přístup a kvalitu našich služeb oceňují spokojení zákazníci na portále Zboží.cz, kde si můžete přečíst uživatelské recenze od ověřených zákazníků.

Hodnocení na Zbozi.cz

APEK: Asociace pro elektronickou komerci

APEK

APEK Certifikovaný obchod je značka důvěry, kterou APEK uděluje od roku 1999. Jakožto držitelé tohoto certifikátu jsme splnili všechna legislativní pravidla a zároveň jsme úspěšně prošli testem kvality nákupu včetně mystery shoppingu. APEK Certifikovaný obchod je součástí celoevropského Ecommerce Europe Trustmark.

EKO-KOM: certifikát o nakládání s obaly

EKO-KOM

Dodržujeme svou zákonnou povinnost a zajišťujeme zpětný odběr a využití odpadu z obalů pomocí autorizované společnosti EKO‑KOM, a.s., která byla vytvořena za účelem zajištění plnění zákonné povinnosti za předpokladu dodržování určitých podmínek.

Načítám...