Zákaznický servis

Měsíčně zodpovíme přes 2 000 vašich otázek

Každý měsíc zodpovíme více než 2 000 vašich telefonických a mailových dotazů. Můžete se spolehnout, že pro vás vždy najdeme to nejlepší řešení, protože koupelny a jejich příslušenství prodáváme již více než 20 let a naše práce nás baví. Na základě zkušeností, které jsme získali v uplynulých 20 letech naší praxe, vám dokážeme dnes na dálku zodpovědět jakýkoliv dotaz, poradit vám a doporučit za nás to nejlepší řešení, abyste byli maximálně spokojeni a vaši koupelnu jste si prostě zamilovali.

Pomáhají nám ty nejmodernější technologie

V rámci komunikace a jejího zefektivnění používáme moderní software, který naši práci výrazně usnadňuje. Díky němu se k vám dostanou odpovědi na vaše otázky mnohem rychleji. Pokud máte jakýkoliv dotaz z oblasti koupelen, nebo se chcete jen poradit, obraťte se na nás. Pomůžeme Vám stejně tak, jak jsme pomohli už tisícům zákazníků před vámi.

Osobní přístup je pro nás na prvním místě

U naprosté většiny objednávek zákazníka telefonicky kontaktujeme, abychom s ním prošli detaily jeho objednávky. Při výběru koupelen přes internet se totiž může stát, že ne všechny kombinace vybraného zboží k sobě přesně pasují. Tuto kompatibilitu se zákazníkem pokaždé kontrolujeme. Díky tomu můžete mít naprostou jistotu, že vámi objednané zboží bude fungovat přesně podle vašich požadavků i představ a budete ho moci ihned používat.

Vaše spokojenost je naší největší motivací

Profesionální přístup po všech stránkách je pro nás prioritou od začátku našeho podnikání. A to jak na e-shopu, tak v naší kamenné prodejně v Mostě. Celý náš zkušený tým je připraven být vám při výběru zboží maximálně nápomocný. Díky dlouholetým zkušenostem, které sbíráme už přes 20 let, umíme vyřešit jakékoliv vaše přání nebo dotaz. Nakupte na našem e-shopu, nebo se k nám do Mostu přijďte podívat, a přesvědčíte se sami.

Vážíme si důvěry našich zákazníků

Každý den, každou hodinu i minutu odvádíme maximum, abyste byli vždy spokojeni a věděli jste, že se na nás kdykoliv v budoucnu můžete znovu obrátit. Moc nás těší, že se nám to daří. To pravidelně potvrzují spokojené recenze našich zákazníků nejen na Heurece. Několikrát jsme se také stali finalistou soutěže Shop roku a na Slovensku jsme tuto soutěž dokonce dvakrát vyhráli. Vaší spokojenosti a důvěry si moc vážíme, a zároveň je pro nás závazkem do další práce.

Načítám...