Doprava a platba

Zboží vždy pečlivě kontrolujeme, až poté posíláme k vám

Sklad koupelnového studia v Mostě Svět koupelny

Záleží nám na tom, aby k vám zboží doputovalo tak, jak jsme ho odeslali. Tedy v naprostém pořádku. Proto většinu zboží nejprve rozbalíme a zkontrolujeme, jestli nemá jakoukoliv výrobní vadu. Jakmile víme, že je ve 100% pořádku, opět vše pečlivě zabalíme, a posíláme k Vám. Pro větší zásilky tvoříme vlastní dřevěné konstrukce, které zajistí, aby se i těmto objemným zásilkám při převozu nic nestalo. Tento unikátní způsob balení nabízíme téměř jako jediní na trhu. Celý proces balení zaznamenáváme moderním kamerovým systémem, díky kterému jsme schopni u každého odeslaného zboží zpětně dohledat jakékoliv informace.

Úspěšně doručíme více než 99 % zásilek

Sklad koupelnového studia v Mostě Svět koupelny

K balení zboží využíváme moderní technologie, například speciální baličku, nebo elektrickou páskovačku. Díky tomu jsme schopni zabalit a expedovat zboží výrazně rychleji a vy si tak můžete být jistí, že je pokaždé bezpečně zabalené a během převozu se navíc nepohne ani o centimetr. Platí to i v případě, kdy posíláme objemné a na přepravu náročnější zásilky, jako jsou například sprchové kouty nebo vany. Jsme hrdí, že díky našemu speciálnímu balení a preventivnímu systému ochrany zásilek se nám daří úspěšně doručit více než 99 % všech zásilek, včetně těch nadrozměrných.

Balení zboží neustále zdokonalujeme

Sklad koupelnového studia v Mostě Svět koupelny

Vybavení do vašich koupelen balíme již více než 20 let a neustále tento proces zdokonalujeme. Nyní už víme, že to jsou často drobnosti, které rozhodují. Proto například nožičky od vany balíme do speciálních barevných fólií, abyste je při vybalování snadno našli a nestávalo se (jako mnohokrát), že budou vyhozeny společně s obalovým materiálem :-). V průběhu let jsme vytvořili také naši vlastní speciální “dřevěnou stříšku”, kterou umisťujeme na křehké a nadrozměrné zásilky. Díky této „vychytávce“ nemůže přepravce na tuto zásilku naskládat další zboží, a tím vámi objednané křehké předměty jakkoliv během přepravy poškodit.

Od 9 999 Kč u nás máte dopravu zdarma na vše

Expedice koupelnového vybavení ze skladu v Mostě

Cena dopravy je u nás určena v závislosti na hmotnosti zboží a jeho náročnosti na přepravu. U každého produktu je cena za dopravu uvedena. Konečná částka dopravy se tak určuje podle typu zboží a typu přepravce. Při nákupu nad 9 999 Kč máte vždy dopravu zdarma. Pokud za zboží zaplatíte předem bankovním převodem, získáte navíc extra slevu -3 %. Celý expediční proces jsme dokázali vyladit tak, aby se k vám i ta nejnáročnější a největší zásilka dostala stejně rychle jako klasické malé balíčky, tedy do 1-2 pracovních dnů od odeslání. Doprava na Slovensko trvá maximálně 3 pracovní dny.

Před expedicí vás vždy kontaktujeme

Zákaznicky servis koupelnového studia v Mostě Svět koupelny

U naprosté většiny objednávek, ať jsou malé, nebo velké, kontaktujeme vás, naše zákazníky, ještě před expedicí. Díky tomu s vámi zkontrolujeme stav objednávky a upřesníme přesný termín dodání. Všechny naše sklady jsme dokázali technologicky a logisticky vzájemně propojit. Díky tomu jsme schopni obratem expedovat velkou část z našeho celkového počtu cca 100 000 skladových položek. Naši prioritou je to, abyste měli objednané zboží u sebe doma do 1-2 dnů od objednávky.

Na konci musí být vždy spokojený zákazník

Expedice koupelnového vybavení ze skladu v Mostě

Každý den pro vás zabalíme bezmála 200 objednávek a ke každé z nich přistupujeme naprosto individuálně, stejně tak, jako když jsme začínali. Tento přístup je pro nás klíčový a nikdy se na něm nic nemění. Záleží nám na tom, aby zboží bylo zabaleno pokaždé naprosto perfektně, dorazilo k vám rychle a hlavně v pořádku. Proto náš proces expedice neustále vylepšujeme a modernizujeme. To nejdůležitější zůstává neměnné od počátku našeho podnikání - na konci celého procesu to musíte být pokaždé vy, náš zákazník, který je spokojený a ví, že se na nás může bez ohledu na situaci vždy spolehnout.

Načítám...