Naše prodejna

Vážení zákazníci s ohledem na plánovaný přesun expozic je momentálně vystaven minimální počet produktů a prodejna slouží především jako výdejní místo. Pokud plánujete návštěvu tak upozorňujeme na tuto skutečnost aby jste k nám nejeli zbytečně.

Naše začátky

Naši první prodejnu jsme v Mostě otevřeli v roce 1998. Tehdy šlo v podstatě jen o menší kancelář s částečným vybavením. V následujících letech jsme se dvakrát stěhovali, až jsme doputovali do současného areálu, ve které sídlíme od roku 2009. K dispozici zde máme velké prostory a moderní sklad.

Jak jsme z malé prodejny vytvořili moderní showroom

Podoba naší prodejny se v průběhu času výrazně změnila. Jsme pyšní, že když k nám nyní přijedete, můžete si prohlédnout to nejžádanější koupelnové vybavení v prostředí moderního showroomu. Co nemáme vystavené přímo na prodejně, máme s velkou pravděpodobností na našem skladě, který je součástí jednoho areálu. Celkový obchodní a skladový prostor se rozkládá na ploše více než 2 000 m² a máme v něm uloženo skoro 100 000 položek, které vidíte přímo na našem e-shopu. Všechny tyto položky si můžete na e-shopu jednoduše objednat, a následně na naší prodejně vyzvednout.

Stavte se jen pro radu

Už více než deset let jsme stále na stejné adrese nedaleko centra města Most, v ulici Višňová 983. Budeme rádi, když se k nám přijedete podívat, i kdyby jste jen potřebovali radu či se chtěli zeptat na cokoliv z oblasti koupelen – jsme tu pro vás. Koupelnové vybavení prodáváme už více než 20 let a každý měsíc odpovíme našim zákazníkům na více než 2 000 jejich otázek - hlavně na naší infolince našeho e-shopu, který patří mezi ty největší v České republice. Díky našim zkušenostem umíme zodpovědět jakýkoliv dotaz, který vás napadne.

Určitě se zastavte, rádi vás uvidíme. U nás jste vždy vítáni.

Načítám...