Sklad

Neustále rosteme a spolu s námi i náš sklad

Tak, jako roste naše firma, musí růst i náš sklad. V roce 2014, kdy jsme se začali plně soustředit jen na oblast koupelen, odstartovalo kompletní přebudování našeho tehdejšího skladového zázemí na moderní sklad, využívající ty nejpokročilejší technické vychytávky. Nový sklad jsme prakticky celý postavili od nuly, několikanásobně navýšili jeho objem a tento trend každý rok udržujeme. Aktuálně máme k dispozici necelých sto tisíc položek, které jsou připraveny k okamžité expedici. Expedujeme je jak pro naše dva e-shopy, tak i našim velkoobchodní partnerům. Díky tomu dnes patříme mezi největší české online prodejce koupelnového vybavení.

Investice do moderního skladu se nám vrací každý den

Naše první zboží jsme naskladnili v roce 2009, a od té doby nezůstal kámen na kameni. Současná podoba našich prostor, které se rozkládají na ploše více než 2 000 m², se s tou původní nedá již vůbec srovnat. Tak jako neustále vyvíjíme a vylepšujeme naše zákaznické služby, šíři sortimentu a expediční procesy, rozvíjíme také náš sklad. Každé zboží má svou pozici, díky čemuž jej dokážeme, i na takto veliké ploše, během chvíle najít a odeslat našim zákazníkům. Investice do skladu byly v posledních letech obrovské, ale nelitujeme ani jediné koruny. Díky tomu máme v uskladnění zboží dokonalý systém, jsme extrémně rychlí v jeho expedici a neztrácíme tak ani minutu.

Středobodem celého skladu jsou lidé - naši skladníci

Máme dlouholetou praxí odladěný skvělý tým skladníků. Každý den všichni odvádí ve skladu neskutečný kus práce. Denně zabalí v průměru téměř 200 zásilek, neustále naskladňují nové zboží a celkově na skladě udržují perfektní pořádek. Právě tohle je pro efektivitu celé naši firmy nesmírně důležité, stejně tak jako moderní technologie, které neustále zařazujeme do všech našich firemních procesů. Pomáhají nám, jak v komunikaci s našimi zákazníky, tak v samotném balení zásilek. Jen díky tomu dokážeme být tak rychlí a doručovat vám mnoho tisíc položek do 1-2 pracovních dnů od objednávky

Načítám...