O nás


Už více než 20 let pomáháme našim zákazníkům k vysněným koupelnám. Provozujeme úspěšný e-shop s přibližně 100 000 položkami koupelnového zboží, a to jak na českém, tak na slovenském trhu. V online světě nás najdete také na prodejním kanálu MALL.cz. K dispozici jsme vám i v kamenné prodejně u nás v Mostě.

Jak to všechno začalo?

Naše první krůčky se datují od roku 1997. První podnikání bylo v realizacích koupelen. Ale už o rok později jsme otevřeli první prodejnu. Nebylo to nic velkého. V podstatě šlo jen o pracovní stůl s několika výstavními stojany s bateriemi. Byl to ale náš začátek.

Během následujících let se prodejna dvakrát stěhovala a dnes již můžeme s hrdostí říct, že vlastníme moderní koupelnové studio a sklady o rozloze více než 2 000 m²

Co bylo dál aneb cesta k e-shopu

Netrvalo dlouho a stěhovali jsme se ještě jednou, to už bylo naposled. Nové prostory, do kterých jsme se přestěhovali v roce 2009, nám zajistily perfektní zázemí včetně moderního velkého skladu. Díky němu se u nás zrodila myšlenka přesunout část našeho podnikání na internet.

Vše jsme důkladně připravili, promysleli a od roku 2011 tuto myšlenku realizujeme a stále vylepšujeme. Dnes máme celkem dva e-shopy, jeden český a druhý slovenský. Oba naše e-shopy neustále zdokonalujeme a v Česku i na Slovensku dnes patříme mezi přední hráče on-line prodeje koupelen.

Naše služby jsme postupně rozšířili o velkoobchodní prodej a počet partnerů, které zásobujeme, se každoročně zvyšuje.

Postupem času a díky realizovanému množství obchodovaného zboží jsme se stali jedním z největších dodavatelů sanitární techniky CERSANIT v České republice. Na to jsme opravdu pyšní.

Úspěchy, které nás těší

Zaměření na užší sortiment se nám vyplatilo, což nám potvrzuje ocenění APEK – certifikovaný obchod, které jsme obdrželi již v roce 2015. Na prvním místě je pro nás samozřejmě spokojenost našich zákazníků. Proto si velmi ceníme pozitivních recenzí na webovém portálu Heureka.cz. Díky vašim hlasům jsme se na Heuréce několikrát stali finalistou soutěže Shop roku. Na Slovensku jsme dokonce dvakrát zvítězili.

Všechna tato ocenění jsou pro nás hnacím motorem k tomu, abychom se ještě více zlepšovali. Rozvíjíme naše e-shopy a jsme tu pro vás také na sociálních sítích. Najdete nás na Instagramu i na Facebooku. Ve firemních barvách, v modrobílém rozhraní, spravujeme skupinu „MOJE KOUPELNA – Užitečné rady a sdílení zkušeností z oblasti koupelen“, která patří k největším a nejnavštěvovanějším v České republice.

Jsme tu pro vás, naše zákazníky, více než 20 let a naše práce nás stále baví. Každý den, každou hodinu, každou minutu se snažíme odvádět maximální úsilí, abychom v tom, co děláme, byli nejlepší a vy jste se na nás mohli vždy spolehnout.

Prohlédnout získané certifikáty

Načítám...