Koupelnové novinky

Jak vybrat kvalitní sprchový box

09/04/2024
Jak poznáte kvalitní sprchový box Hledáte kompaktní systém, který bude mít veškeré potřebné vybavení sprchového koutu? Zaměřte se na možnost nákupu sprchového boxu. Odpadne vám spousta starostí s instalací. Získáte kompletní sprchový kout včetně van… (Číst více)

Vyberte si do koupelny ideální sprchovou vaničku

20/03/2024
Jak vybrat ideální sprchovou vaničku Chcete do vaší koupelny instalovat sprchový kout s vaničkou? Na výběr máte různé možnosti pro tvar sprchové vaničky i materiál, ze kterého bude vyrobená. Při rozhodování byste měli vzít v úvahu nejen design, ale … (Číst více)

Vybavení moderní koupelny

23/02/2024
Vybavení moderní koupelny Toužíte po chytré koupelně, která splní všechna vaše přání? Moderní koupelnové vybavení to dokáže. Zajistí dlouhodobý komfort v koupelně a reaguje okamžitě na vaše individuální požadavky. V našem článku přinášíme tipy, jak … (Číst více)

Dvojité umyvadlo v koupelně má spoustu výhod

14/02/2024
Dvojumyvadla ušetří čas v koupelně Známe několik způsobů, kterými si každodenní čas v koupelně zpříjemnit. Mezi takové prvky vybavení patří dvojumyvadla. Vyřeší efektivně věčný problém obsazených koupelen a boje o umyvadlo během ranního shonu. Nejví… (Číst více)

Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše

26/01/2024
Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše Sprchový panel, označovaný také jako sprchová stěna nebo hydromasážní sprchový panel, je moderní a luxusní alternativou k jednoduché sprchové hlavici. Toto zařízení zahrnuje hned několik dodatečných funkc… (Číst více)

Zrcadlo s osvětlením do koupelny

18/01/2024
Zrcadlo s osvětlením je pečlivým pomocníkem při péči o pleť Osvětlení zrcadla v koupelně je praktická kombinace, která přesně plní svou funkci. Osvětlí vaši tvář a nevytváří žádné nežádoucí stíny. Správně směřované světlo vám usnadní každodenní péči… (Číst více)

Jak namontovat závěsné WC

04/01/2024
Jak na montáž závěsného WC Rozhodli jste se pro instalaci závěsného klozetu? Vypadá decentně, dobře se udržuje a systém splachování je elegantně schovaný pod omítkou. Při dodržení našeho postupu zvládnete instalaci závěsného WC sami.  Kde začít Re… (Číst více)

Koupelnová zástěna ochrání koupelnu před potopou

19/12/2023
Koupelnová zástěna ochrání koupelnu před potopou Zástěna se v koupelně používá pro oddělení sprchového koutu nebo vany od zbytku koupelny. Mezi hlavní důvody pro její instalaci patří zabránění stříkání vody do prostoru a zachování soukromí. V našem … (Číst více)

Jak oddělit WC v koupelně

06/12/2023
Jak oddělit WC, které je v koupelně? Máme několik tipů Plánujete záměrně koupelnu s toaletou v jedné místnosti? Nenabízí váš domov pro WC samostatnou místnost? Obvykle chceme viditelnost mísy v koupelně potlačit. Oddělení WC je dobré z estetických d… (Číst více)

Jaký vybrat ventilátor do koupelny

01/12/2023
Jak vybrat ventilátor do koupelny Efektivní větrání je pro koupelny a toalety velmi důležité. Ve vlhkosti se totiž daří plísním, které nejen nehezky vypadají, ale mají především negativní vliv na naše zdraví. Ventilátor může mít mnoho užitečných dop… (Číst více)


Načítám...