Koupelnové novinky

Vyberte perfektní umyvadlo do koupelny

20/01/2023
Vyberte si umyvadlo, které sedne vaší koupelně Na trhu je dnes hned několik variant koupelnových umyvadel. Při nákupu se zaměřte na materiál, ze kterého je, tvar, způsob instalace a v neposlední řadě celkový vzhled. Výběr neuspěchejte. Pětičlenná ro… (Číst více)

Skrytá elegance podomítkových baterií

13/01/2023
Skrytá elegance podomítkových baterií Vodovodní baterie zabudovaná pod omítkou působí velmi čistě a elegantně. Jde o moderní řešení způsobu instalace baterie pro interiéry, ve kterých chcete nechat vyniknout minimalistický design. Kromě svých esteti… (Číst více)

Kam s ručníky v koupelně

23/12/2022
Kam ukládat ručníky a osušky v koupelně Ručníky jsou nezbytností každé koupelny. To první, na co při nákupu myslíte, je jejich barva a materiál. Kam je ale v koupelně uložíte? V koupelně je pečlivé plánování úložného prostoru důležité o to víc tehdy… (Číst více)

Vybavte koupelnu stylovým nábytkem

09/12/2022
Vybavte koupelnu stylovým nábytkem  Při plánování koupelny přemýšlíte nejdřív nad tím, kam dáte sanitární keramiku a sprchový kout nebo vanu. Pak přichází na řadu rozmístění nábytku. Kromě designu, který se vám musí líbit, je nutné, aby zvolený ná… (Číst více)

Je lepší sprchový kout s vaničkou nebo walk-in

30/11/2022
Sprchový kout s vaničkou nebo bez Moderním koupelnám dnes dominuje sprchový kout bez vaničky. Na první pohled působí v kombinaci se skleněnou zástěnou velmi elegantně. Stále ale existují koupelny s takovými dispozicemi, ve kterých je vanička vhodn… (Číst více)

Co rozhoduje při výběru dřezu do kuchyně

23/11/2022
Jak vybrat kuchyňský dřez Nedílnou součástí kuchyňské desky je dřez. Ten vám musí vyhovovat z praktického hlediska na sto procent. Jde o velmi zatěžovanou část vybavení kuchyně, která musí něco vydržet. Dřez by se vám měl na první pohled i líbit a l… (Číst více)

Tipy na barevné kombinace v koupelně

09/11/2022
Tipy na barevné kombinace v koupelně  Nudí vás bílá? Zapojte do interiéru koupelny barvy, které jí dodají život. Barevná kombinace se vám bude líbit i po letech, pokud budete dodržovat několik námi doporučených rad. Pravidlo tří barev  Použijte pr… (Číst více)

Jak zařídit kuchyň v retro stylu

03/11/2022
Jak zařídit kuchyň v americkém retro stylu  Dnešní svět je plný umělé inteligence, technologických vychytávek a nepřetržité online komunikace. Chcete si od toho doma odpočinout? Zařiďte si kuchyň v pohodovém retro stylu, kde vypnete raz dva. Kuchy… (Číst více)

Paneláková koupelna nemusí být umakartová

27/10/2022
Paneláková koupelna nemusí být jen umakart I dnes žije na sídlištích stále kolem tří milionů Čechů. Řada z nich už svůj byt rekonstruovala, a to včetně koupelny. Ve starších, třeba zděděných, bytech ale na umakartové jádro pořád narazíte. Proč byla … (Číst více)

Jak koupit záchodové prkénko

18/10/2022
Jak vybrat záchodové prkénko  WC prkénka koupíte obvykle už jako součást záchodové mísy. Potřebujete prasklé nebo jinak poškozené sedátko vyměnit? Může se stát, že jeho značku už nedohledáte, nebo zjistíte, že ho výrobce delší dobu nevyrábí. Porad… (Číst více)


Načítám...