Černá barva koupelně sluší

Černá barva koupelně sluší

Elegantní a sebevědomá. Černá koupelně sluší 

Chcete oživit koupelnu současnými trendy a nepouštět se přitom do větších stavebních zásahů? Zaměřte se na černé doplňky v koupelně! Takové prvky ji oživí a dodají na atraktivitě. V našem sortimentu najdete černé umyvadlové baterie i černé vany. Zapojení černé barvy v koupelně má pár  následujících pravidel, kterými byste se měli řídit. 

Kombinujte pečlivě s ohledem na velikost koupelny 

Černá barva světlo pohlcuje, bílá jej odráží. Proto je tahle kombinace tak skvělá pro oživení barevného schématu koupelny. Spojení černých prvků v kontrastu s bílým nábytkem nebo bílou sanitární keramikou vás bude bavit hned na první pohled. Černá koupelna s doplněným bílé je totiž esteticky příjemnou a přitom moderní kombinací. Zaměřte se při výběru černých doplňků do koupelny nejlépe pouze na jednoho výrobce. Doporučujeme kombinovat stejné materiály a designy, jinak v koupelně rozpoutáte až příliš velkou divočinu. Z našich značek se zaměřte na výrobky od Rea a Mexen

   

Začněte zlehka

Nejste si jistí, jestli je černá pro vaši koupelnu ta pravá? Pořiďte si třeba černou sprchovou hlavici, černou vodovodní baterii nebo černé ručníky. Jde o investici v řádu pár tisíc, díky které hned poznáte, jestli je černá barva pro vás tou pravou. To samé platí i tehdy, pokud máte malou koupelnu. Všichni víme, že dominantní zapojení černé barvy by ji opticky obralo o další prostor.

 

Černá vana vás nadchne!

Jste odvážní a to se nám líbí! Pokud to rozměr vaší koupelny dovoluje, černá vana nebo sprcha s černým rámem může být to pravé pro vás. I černá wc mísa nebo černé umyvadlo bude působit skvěle! Chcete výsledek posunout ještě dál? Vyberte si dlažbu s černými detaily, podložky pod nohy s černým motivem, zrcadlo v černém rámu, černý koš na prádlo a další vybavení v této barvě. Pokud chcete ještě více experimentovat, zapojte zlatou nebo některou z pastelových barev.

Kombinace bílé a černé je nadčasovou záležitostí. To platí nejen v našem šatníku, ale i v interiéru. Dejte si čas a hledejte na internetu inspiraci u už realizovaných koupelen v této barevné kombinaci. Pak pro vás bude hned jednodušší představit si něco podobného i u vás doma. 

2022-01-06 10:00:17

Další články

Dřevěná koupelna

20/09/2022
Dřevěná koupelna - zásadní je volba dřeva a správná péče Kombinace dřeva a vlhkosti je pro většinu z nás recept na katastrofu. S pečlivým zpracováním detailů a promyšleným výběrem druhu dřeva jde ale naopak o ideální materiál pro každé místo. Dřevo … (Číst více)

Malá světlá koupelna

13/09/2022
Malá koupelna potřebuje světlo a pořádek Malá koupelna je jen tak dobrá, jako její uspořádání. Důležité je proto pečlivé plánování. Ideální je na to 3D plánovač koupelen, do kterého zasadíte potřebné díly koupelny. Možná pak i zjistíte, že na tom … (Číst více)

Jak vybrat sprchovou hlavici

05/09/2022
Jak vybrat sprchovou hlavici Ranní sprcha nastartuje váš nový den, při té večerní chcete zase příjemně relaxovat. Vybíráte nový sprchový set a nevíte, na jaké parametry se u sprchové hlavice zaměřit? Pečlivě zvolené detaily vám zpříjemní život a udě… (Číst více)

Jak uvolnit ucpaný záchod

23/08/2022
Jak uvolnit ucpaný záchod? Zvládnete to sami Snažit se uvolnit ucpaný záchod je pro nás všechny ta nejméně oblíbená domácí práce. Stane se to samozřejmě vždycky, když se vám to zrovna nejmíň hodí. Poradíme, jaké vybavení mít doma z preventivních d… (Číst více)

Načítám...