Jak proměnit koupelnu do moderních trendů? - Svět koupelny.cz

Jak proměnit koupelnu do moderních trendů?

Jak proměnit koupelnu do moderních trendů?

Přemýšlíte, jak osvěžit koupelnu do moderních trendů bez velkých stavebních úprav? Zaměřte se právě na doplňky a detaily. Oživí vaši koupelnu a dodají ji na atraktivitě. A pokud chcete držet krok s moderními trendy, vsaďte na kontrast černé a bílé!

Černé prvky koupelny v kontrasti s bílým nábytkem nebo sanitární keramikou vede k velmi esteticky příjemné a současné kombinaci. Za černé prvky koupelny můžeme pořídit například baterie, nebo koupelnové doplňky. Největší nabídku černého sortimentu má výrobce Rea a Mexen.

   

 Bílé umyvadlo s černou baterií skvěle doplní zrcadlo s černým rámem, které můžete doplnit osvětlením s černým rámečkem. Kontrast mezi černou a bílou značí nadčasovou rovnováhu, kterou vytváří jednoduchý a extravagantní desing. Navíc díky zachování bílé barvy můžete tento kontrast využít jak v malé, tak i vetší koupelně.

 

Celou nabídku černých doplňků najdete na našem eshopu

2022-01-06 10:00:17

Další články

Jak proměnit koupelnu do moderních trendů?

06/01/2022
Přemýšlíte, jak osvěžit koupelnu do moderních trendů bez velkých stavebních úprav? Zaměřte se právě na doplňky a detaily. Oživí vaši koupelnu a dodají ji na atraktivitě. A pokud chcete držet krok s moderními trendy, vsaďte na kontrast černé a bílé! … (Číst více)

Nová série koupelnového nábytku LARGA

10/12/2021
Představujeme Vám nejširší kolekci v historii firmy CERSANIT, ukazující potenciál značky spojením všech kategorií do jedné série: keramika, nábytek, vany, skříňky, armatury. Série nábytku je založená na modulárním řešení ve třech barevných provedení.… (Číst více)

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

14/09/2021
Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN. Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií. V… (Číst více)

Série VIRGO - znamení krásy

15/07/2021
Představujeme Vám novinku - moderní a nadčasovou kolekci VIRGO.  Koncept VIRGO je jedinečným návrhem pro každého, kdo hledá stylová řešení kombinující elegantní design s funkčností a nejvyšší kvalitou zpracování. Široká škála produktů - od rozsáhl… (Číst více)

Načítám...