Nová série koupelnového nábytku LARGA

Nová série koupelnového nábytku LARGA

Představujeme Vám nejširší kolekci v historii firmy CERSANIT, ukazující potenciál značky spojením všech kategorií do jedné série: keramika, nábytek, vany, skříňky, armatury. Série nábytku je založená na modulárním řešení ve třech barevných provedení. Jedná se moderní sérii odpovídajícím potřebám, které jsou vytvářeny teď a tady v souladu s aktuálními trendy v uspořádání a dokončení koupelen.

Výhody nábytku LARGA:

  • Mnoho možností montáže nábytku
  • Snadný systém pro propojení modulů mezi sebou
  • Tři barvy povrchové úpravy – bílá, modrá, šedá
  • Tři barvy rukojetí a nožiček – zlatá, černá, stříbrná
  • Pracovní deska v 5 barvách: bílá, šedá, modrá, mramorově bílá, mramorově černá
  • Pracovní deska v 7 délkách: 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180
  • Zásuvky a dvířka se systémem soft-close
  • Umyvadlové skříňky a deska se hodí ke všem umyvadlům dostupným v celosvětové nabídce
  • Všechny umyvadlové skříňky můžete nainstalovat pod horní desku

Sanitární keramika - SilverProtect

Víte, kolik bakterií škodlivých pro zdraví se každý den objeví ve vaší koupelně? Jedna bakterie stačí na to, aby jich bylo po 24 hodinách dokonce 8 miliard. Perfektní podmínky pro rozvoj jim umožňují množit se alarmující rychlostí. Můžete s nimi bojovat pomocí germicidů, ale každý den jsou nahrazeny miliony nových bakterií. Nyní se pomocí keramiky z kolekce Larga můžete účinně zbavit bakterií ve vaší koupelně. Sáhněte po osvědčeném a bezpečném řešení!

Kolekce Larga je ideálním řešením pro lidi, pro které je dokonalá hygiena v koupelně obzvlášť důležitá. Mimořádně praktické řešení - SilverProtect: sanitární keramika působí antibakteriálně (ionty stříbra), díky čemuž můžete výrazně snížit množství používaných chemických čisticích prostředků.

Ionty stříbra jsou samozřejmě zcela bezpečné pro zdraví a zajišťují spolehlivou ochranu a bezpečnost po celou dobu životního cyklu produktu.

Celou nabídku série Larga naleznete na eshopu 

2021-12-10 08:12:47


Další články

Jak umýt sprchový kout

30/09/2022
Jak umýt sprchový kout  V koupelně se daří vodnímu kameni i plísním. Během jejího úklidu nám dávají nejvíc zabrat skla koutu a spáry mezi obklady. V následujícím článku vám poradíme, čím dobře vyčistit sprchový kout. Jak odstranit veškerý vodní káme… (Číst více)

Dřevěná koupelna

20/09/2022
Dřevěná koupelna - zásadní je volba dřeva a správná péče Kombinace dřeva a vlhkosti je pro většinu z nás recept na katastrofu. S pečlivým zpracováním detailů a promyšleným výběrem druhu dřeva jde ale naopak o ideální materiál pro každé místo. Dřevo … (Číst více)

Malá světlá koupelna

13/09/2022
Malá koupelna potřebuje světlo a pořádek Malá koupelna je jen tak dobrá, jako její uspořádání. Důležité je proto pečlivé plánování. Ideální je na to 3D plánovač koupelen, do kterého zasadíte potřebné díly koupelny. Možná pak i zjistíte, že na tom … (Číst více)

Jak vybrat sprchovou hlavici

05/09/2022
Jak vybrat sprchovou hlavici Ranní sprcha nastartuje váš nový den, při té večerní chcete zase příjemně relaxovat. Vybíráte nový sprchový set a nevíte, na jaké parametry se u sprchové hlavice zaměřit? Pečlivě zvolené detaily vám zpříjemní život a udě… (Číst více)

Načítám...