Nová série koupelnového nábytku LARGA - Svět koupelny.cz

Nová série koupelnového nábytku LARGA

Nová série koupelnového nábytku LARGA

Představujeme Vám nejširší kolekci v historii firmy CERSANIT, ukazující potenciál značky spojením všech kategorií do jedné série: keramika, nábytek, vany, skříňky, armatury. Série nábytku je založená na modulárním řešení ve třech barevných provedení. Jedná se moderní sérii odpovídajícím potřebám, které jsou vytvářeny teď a tady v souladu s aktuálními trendy v uspořádání a dokončení koupelen.

Výhody nábytku LARGA:

  • Mnoho možností montáže nábytku
  • Snadný systém pro propojení modulů mezi sebou
  • Tři barvy povrchové úpravy – bílá, modrá, šedá
  • Tři barvy rukojetí a nožiček – zlatá, černá, stříbrná
  • Pracovní deska v 5 barvách: bílá, šedá, modrá, mramorově bílá, mramorově černá
  • Pracovní deska v 7 délkách: 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180
  • Zásuvky a dvířka se systémem soft-close
  • Umyvadlové skříňky a deska se hodí ke všem umyvadlům dostupným v celosvětové nabídce
  • Všechny umyvadlové skříňky můžete nainstalovat pod horní desku

Sanitární keramika - SilverProtect

Víte, kolik bakterií škodlivých pro zdraví se každý den objeví ve vaší koupelně? Jedna bakterie stačí na to, aby jich bylo po 24 hodinách dokonce 8 miliard. Perfektní podmínky pro rozvoj jim umožňují množit se alarmující rychlostí. Můžete s nimi bojovat pomocí germicidů, ale každý den jsou nahrazeny miliony nových bakterií. Nyní se pomocí keramiky z kolekce Larga můžete účinně zbavit bakterií ve vaší koupelně. Sáhněte po osvědčeném a bezpečném řešení!

Kolekce Larga je ideálním řešením pro lidi, pro které je dokonalá hygiena v koupelně obzvlášť důležitá. Mimořádně praktické řešení - SilverProtect: sanitární keramika působí antibakteriálně (ionty stříbra), díky čemuž můžete výrazně snížit množství používaných chemických čisticích prostředků.

Ionty stříbra jsou samozřejmě zcela bezpečné pro zdraví a zajišťují spolehlivou ochranu a bezpečnost po celou dobu životního cyklu produktu.

Celou nabídku série Larga naleznete na eshopu 

2021-12-10 08:12:47


Další články

Jak proměnit koupelnu do moderních trendů?

06/01/2022
Přemýšlíte, jak osvěžit koupelnu do moderních trendů bez velkých stavebních úprav? Zaměřte se právě na doplňky a detaily. Oživí vaši koupelnu a dodají ji na atraktivitě. A pokud chcete držet krok s moderními trendy, vsaďte na kontrast černé a bílé! … (Číst více)

Nová série koupelnového nábytku LARGA

10/12/2021
Představujeme Vám nejširší kolekci v historii firmy CERSANIT, ukazující potenciál značky spojením všech kategorií do jedné série: keramika, nábytek, vany, skříňky, armatury. Série nábytku je založená na modulárním řešení ve třech barevných provedení.… (Číst více)

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

14/09/2021
Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN. Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií. V… (Číst více)

Série VIRGO - znamení krásy

15/07/2021
Představujeme Vám novinku - moderní a nadčasovou kolekci VIRGO.  Koncept VIRGO je jedinečným návrhem pro každého, kdo hledá stylová řešení kombinující elegantní design s funkčností a nejvyšší kvalitou zpracování. Široká škála produktů - od rozsáhl… (Číst více)

Načítám...