Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše

Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše

Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše

Sprchový panel, označovaný také jako sprchová stěna nebo hydromasážní sprchový panel, je moderní a luxusní alternativou k jednoduché sprchové hlavici. Toto zařízení zahrnuje hned několik dodatečných funkcí a umožňuje vám vychutnat si komfortní a relaxační sprchový zážitek. Rozvádí vodu nejen do sprchové hlavice ale i do masážních trysek, které se postarají o úlevu namožených částí těla. Vytvořte si luxusní masážní sprchový kout přesně podle svých představ. Poradíme vám, na co se při výběru zaměřit.

Co obsahuje sprchový masážní panel

Sprchový panel může mít hned několik funkcí. Může obsahovat různé druhy sprchových hlavic, masážní a vodní trysky s volitelnou intenzitou proudu vody. Masážní sprchové panely obvykle tvoří:

  • klasická ruční sprcha na hadici,
  • horní hlavová sprcha,
  • panel s tryskami,
  • baterie pro ovládání průtoku,
  • ovládací prvky, včetně páček a tlačítek nebo dotykových displejů. Součást je i přepínač, který umožňuje přepínání mezi horní a ruční sprchou i masážními tryskami.

Integrovaný nebo samostatný panel

Hned na začátku je nutné promyslet, jestli si do koupelny pořídíte sprchový kout s integrovaným panelem nebo zvolíte samostatně instalovaný model. 

Výhodou integrovaného panelu je design, který dokonale souzní s celým sprchovým koutem. Jeho pořizovací cena i doplňkové funkce závisí na vybraném sprchovém koutu, není obvykle možné ho později doplnit nebo změnit. Integrovaný panel není ani možné vyjmout a použít v novém koutě, nebo jej nechat při poruše poslat na opravu do servisu.

Samostatný panel jednoduše vyměníte, pokud u něj dojde k závadě. Na výběr máte v našem sortimentu z širokého množství designů. Můžete si vybrat i panel s LED osvětlením, u něj měníte barvy podle vaší aktuální nálady. Zajímat by vás měly nejvíce funkce, které podpoří váš relax. 

Funkce pro opravdový odpočinek 

Sprchový panel nabízí řadu funkcí, které povýší vaše běžné sprchování na luxusní relaxační zážitek. Mezi ty základní patří výškově nastavitelná hlavice, ruční sprcha nebo boční hydromasážní trysky. Ty si nastavíte na takový tlak a způsob masáže, na který máte právě náladu. Sprchový panel s termostatickou baterií zajistí, že si předem nastavíte preferovanou teplotu vody. Tím šetří nejen váš čas, ale i spotřebu vody.

Hydromasážní trysky

Užívejte si hydromasáž vždy, když na ni máte náladu. Ulevte namoženým zádům, ramenům i hýždím. Na tyto části těla jsou trysky právě nasměrované. Během instalace samostatného panelu zvolte správnou výšku umístěním panelu s ohledem na další členy vaší domácnosti.

Sami si navolíte intenzitu masážních trysek. Můžete zvolit jemnou mlhu, která vychází z malých otvorů na panelu. Jde o zklidňující masáž, ta vás vás příjemně uvolní předtím, než zamíříte do ložnice. Pro silnou intenzivní masáž zase nastavíte silnou masáž. 

Další funkce

Součástí sprchového panelu může být integrované rádio nebo možnost Bluetooth připojení k vašemu mobilnímu telefonu. Vy si pak jednoduše zvolíte, na jakou hudbu máte právě náladu. Pro ty domácnosti, které mají doma tvrdou vodu, doporučujeme výběr panelu s funkcí AntiCalc. Ta pomáhá s odstraněním vápenatých usazenin. Většina sprchových panelů v sobě má regulátor vody, který se stará o optimální spotřebu vody.

Sprchová hlavice

Součástí každého sprchového panelu je sprchová hlavice. Doplňuje ji ruční sprcha a vy si můžete sami zvolit, jestli chcete při sprchování využít jen jednu z nich nebo obě najednou. Vybrat si můžete z několika režimů - silné i slabé. 

Materiál a vzhled panelu

V našem sortimentu můžete vybírat sprchové panely z plastu, nerezové oceli nebo hliníku. Skvěle vypadá i dřevěný sprchový panel. Nejčastěji si naši zákazníci vybírají sprchový panel z nerezové oceli. Je velmi odolný proti korozi, jeho údržba je snadná a má moderní a elegantní vzhled. 

Sprchové panely nabízí širokou škálu funkcí, díky kterým je sprchování jedinečným relaxačním zážitkem. Naše sprchové panely jsou vyrobené z kvalitních materiálů, ty jsou zárukou dlouhého a bezstarostného používání.

2024-01-26 08:04:56

Další články

Vybavení moderní koupelny

23/02/2024
Vybavení moderní koupelny Toužíte po chytré koupelně, která splní všechna vaše přání? Moderní koupelnové vybavení to dokáže. Zajistí dlouhodobý komfort v koupelně a reaguje okamžitě na vaše individuální požadavky. V našem článku přinášíme tipy, jak … (Číst více)

Dvojité umyvadlo v koupelně má spoustu výhod

14/02/2024
Dvojumyvadla ušetří čas v koupelně Známe několik způsobů, kterými si každodenní čas v koupelně zpříjemnit. Mezi takové prvky vybavení patří dvojumyvadla. Vyřeší efektivně věčný problém obsazených koupelen a boje o umyvadlo během ranního shonu. Nejví… (Číst více)

Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše

26/01/2024
Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše Sprchový panel, označovaný také jako sprchová stěna nebo hydromasážní sprchový panel, je moderní a luxusní alternativou k jednoduché sprchové hlavici. Toto zařízení zahrnuje hned několik dodatečných funkc… (Číst více)

Zrcadlo s osvětlením do koupelny

18/01/2024
Zrcadlo s osvětlením je pečlivým pomocníkem při péči o pleť Osvětlení zrcadla v koupelně je praktická kombinace, která přesně plní svou funkci. Osvětlí vaši tvář a nevytváří žádné nežádoucí stíny. Správně směřované světlo vám usnadní každodenní péči… (Číst více)

Načítám...