VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ

VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ

Kdysi byly neodmyslitelnou součástí vybavení každé koupelny. Nyní jsou opět v oblibě, lákají elegancí a nadčasovým designem. Volně stojící vany potěší všechny příznivce inovativních a jedinečných koupelnových trendů. Skvěle zapadnou do prostorných interiérů koupacích salonů a domácích SPA, ale dobře poslouží i v místnostech s menší plochou. Pokud sníte o atraktivním designu, který naplní vaši koupelnu nádechem luxusu, volně stojící vana je pro vás dokonalým řešením.

Na trhu naleznete volně stojící vany různých tvarů, materiálů, barev i designů.

GEOMETRICKÁ ELEGANCE DO KAŽDÉ KOUPELNY

Obdélníková volně stojící vana má jedinečný styl pro všechny příznivce minimalistického designu. Bez ohledu na to, jak si plánujete zařídit koupelnu, nekomplikovaný tvar vany dokonale zapadne do každého interiéru a bude dokonalou ozdobou jak moderních interiérů, tak stylizovaných retro pokojů. Obdélníková vana nabízí pohodlný prostor ke koupání a pohodlnou, ergonomickou polohu.

V koupelně se vše točí kolem vany. Na to je dobré pamatovat při umístění oválné volně stojící vany do centrální části vašeho pokoje. Design decentně zaobleného korpusu a dokonale symetrických tvarů je výjimečným komfortem užívání a elegantním designem lahodícím očím, se kterým bude váš koupelnový zážitek příjemnější než kdykoli předtím. 

 

PRAKTICKÉ A STYLOVÉ ŘEŠENÍ DO MENŠÍCH MÍSTNOSTÍ

Mít menší koupelnu nemusí znamenat konec snů o volně stojící vaně. Díky unikátnímu designu modelu BACK-TO-WALL , který umožňuje umístění výrobku ke zdi, je efektní styl volně stojící vany na dosah i majitelům menších koupelen. Kromě toho má vana odkládací plochy podél stěny, které lze využít jako praktické místo pro uložení koupelnových doplňků, což z modelu BACK-TO-WALL dělá vynikající nabídku spojující funkčnost s mimořádným stylem. 

2022-03-03 10:48:16

Další články

Dřevěná koupelna

20/09/2022
Dřevěná koupelna - zásadní je volba dřeva a správná péče Kombinace dřeva a vlhkosti je pro většinu z nás recept na katastrofu. S pečlivým zpracováním detailů a promyšleným výběrem druhu dřeva jde ale naopak o ideální materiál pro každé místo. Dřevo … (Číst více)

Malá světlá koupelna

13/09/2022
Malá koupelna potřebuje světlo a pořádek Malá koupelna je jen tak dobrá, jako její uspořádání. Důležité je proto pečlivé plánování. Ideální je na to 3D plánovač koupelen, do kterého zasadíte potřebné díly koupelny. Možná pak i zjistíte, že na tom … (Číst více)

Jak vybrat sprchovou hlavici

05/09/2022
Jak vybrat sprchovou hlavici Ranní sprcha nastartuje váš nový den, při té večerní chcete zase příjemně relaxovat. Vybíráte nový sprchový set a nevíte, na jaké parametry se u sprchové hlavice zaměřit? Pečlivě zvolené detaily vám zpříjemní život a udě… (Číst více)

Jak uvolnit ucpaný záchod

23/08/2022
Jak uvolnit ucpaný záchod? Zvládnete to sami Snažit se uvolnit ucpaný záchod je pro nás všechny ta nejméně oblíbená domácí práce. Stane se to samozřejmě vždycky, když se vám to zrovna nejmíň hodí. Poradíme, jaké vybavení mít doma z preventivních d… (Číst více)

Načítám...