VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ

VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ

Kdysi byly neodmyslitelnou součástí vybavení každé koupelny. Nyní jsou opět v oblibě, lákají elegancí a nadčasovým designem. Volně stojící vany potěší všechny příznivce inovativních a jedinečných koupelnových trendů. Skvěle zapadnou do prostorných interiérů koupacích salonů a domácích SPA, ale dobře poslouží i v místnostech s menší plochou. Pokud sníte o atraktivním designu, který naplní vaši koupelnu nádechem luxusu, volně stojící vana je pro vás dokonalým řešením.

Na trhu naleznete volně stojící vany různých tvarů, materiálů, barev i designů.

GEOMETRICKÁ ELEGANCE DO KAŽDÉ KOUPELNY

Obdélníková volně stojící vana má jedinečný styl pro všechny příznivce minimalistického designu. Bez ohledu na to, jak si plánujete zařídit koupelnu, nekomplikovaný tvar vany dokonale zapadne do každého interiéru a bude dokonalou ozdobou jak moderních interiérů, tak stylizovaných retro pokojů. Obdélníková vana nabízí pohodlný prostor ke koupání a pohodlnou, ergonomickou polohu.

V koupelně se vše točí kolem vany. Na to je dobré pamatovat při umístění oválné volně stojící vany do centrální části vašeho pokoje. Design decentně zaobleného korpusu a dokonale symetrických tvarů je výjimečným komfortem užívání a elegantním designem lahodícím očím, se kterým bude váš koupelnový zážitek příjemnější než kdykoli předtím. 

 

PRAKTICKÉ A STYLOVÉ ŘEŠENÍ DO MENŠÍCH MÍSTNOSTÍ

Mít menší koupelnu nemusí znamenat konec snů o volně stojící vaně. Díky unikátnímu designu modelu BACK-TO-WALL , který umožňuje umístění výrobku ke zdi, je efektní styl volně stojící vany na dosah i majitelům menších koupelen. Kromě toho má vana odkládací plochy podél stěny, které lze využít jako praktické místo pro uložení koupelnových doplňků, což z modelu BACK-TO-WALL dělá vynikající nabídku spojující funkčnost s mimořádným stylem. 

2022-03-03 10:48:16

Další články

5 nejčastějších chyb při rekonstrukci koupelny. Jak se jim vyhnout?

15/05/2023
Zařídit koupelnu není jen tak. Už při plánování se často dopouštíme mnoha přehmatů, které mohou mít celkem nepříjemné následky. Přečtěte si jedny z nejčastějších chyb v koupelně, kterých se lidé dopouští. 1. Malá koupelna, hodně vybavení Nesnažte s… (Číst více)

Co jsou termostatické baterie a jak fungují?

15/05/2023
Kolikrát se vám během sprchování v koupelně náhle změní teplota vody? Obvykle se při náhlém, neočekávaném (a nevítaném) proudu studené nebo horké vody, který naruší chvíli klidu a relaxace ve sprše, leknete. Termostatické baterie tomu zabraňují, prot… (Číst více)

Poradíme s výběrem elektronického bidetu

15/05/2023
Zvažujete nákup elektronického bidetu? Poradíme, který vybrat. Elektronický bidet dnes představuje nejvyšší možný stupeň precizní intimní hygieny. Pomáhá při léčbě hemeroidů i potížích se zácpou. Ocení ho senioři, lidé se zdravotním handicapem, ženy… (Číst více)

Koupelnové doplňky

15/05/2023
Koupelnové doplňky jsou klíčovým prvkem každé moderní koupelny. Nejen, že dokážou vylepšit vzhled koupelny, ale také mohou být velmi praktické a pomáhají udržovat koupelnu čistou a uklizenou. V tomto článku si představíme několik koupelnových doplňků… (Číst více)

Načítám...