VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ

VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ

Kdysi byly neodmyslitelnou součástí vybavení každé koupelny. Nyní jsou opět v oblibě, lákají elegancí a nadčasovým designem. Volně stojící vany potěší všechny příznivce inovativních a jedinečných koupelnových trendů. Skvěle zapadnou do prostorných interiérů koupacích salonů a domácích SPA, ale dobře poslouží i v místnostech s menší plochou. Pokud sníte o atraktivním designu, který naplní vaši koupelnu nádechem luxusu, volně stojící vana je pro vás dokonalým řešením.

Na trhu naleznete volně stojící vany různých tvarů, materiálů, barev i designů.

GEOMETRICKÁ ELEGANCE DO KAŽDÉ KOUPELNY

Obdélníková volně stojící vana má jedinečný styl pro všechny příznivce minimalistického designu. Bez ohledu na to, jak si plánujete zařídit koupelnu, nekomplikovaný tvar vany dokonale zapadne do každého interiéru a bude dokonalou ozdobou jak moderních interiérů, tak stylizovaných retro pokojů. Obdélníková vana nabízí pohodlný prostor ke koupání a pohodlnou, ergonomickou polohu.

V koupelně se vše točí kolem vany. Na to je dobré pamatovat při umístění oválné volně stojící vany do centrální části vašeho pokoje. Design decentně zaobleného korpusu a dokonale symetrických tvarů je výjimečným komfortem užívání a elegantním designem lahodícím očím, se kterým bude váš koupelnový zážitek příjemnější než kdykoli předtím. 

 

PRAKTICKÉ A STYLOVÉ ŘEŠENÍ DO MENŠÍCH MÍSTNOSTÍ

Mít menší koupelnu nemusí znamenat konec snů o volně stojící vaně. Díky unikátnímu designu modelu BACK-TO-WALL , který umožňuje umístění výrobku ke zdi, je efektní styl volně stojící vany na dosah i majitelům menších koupelen. Kromě toho má vana odkládací plochy podél stěny, které lze využít jako praktické místo pro uložení koupelnových doplňků, což z modelu BACK-TO-WALL dělá vynikající nabídku spojující funkčnost s mimořádným stylem. 

2022-03-03 10:48:16

Další články

Moderní koupelna s černou baterií

06/05/2022
Dosud našim koupelnám dominovaly chromové baterie v tradiční „stříbrné“ barvě a barevné baterie byly považovány za extravagantní. Stále více lidí se však rozhoduje porušit klasiku a pořídit si baterie v různých barvách. Černá se stává velmi populární… (Číst více)

Bidet – jaký vybrat model a jak o něj pečovat?

08/04/2022
V našich domácnostech se snažíme volit moderní a osvědčená řešení, která zajistí estetiku a vysokou funkčnost. Proto se stále častěji rozhodujeme instalovat z WC i bidet, který umožňuje pohodlnou péči o hygienu intimních míst. Ještě nedávno se stával… (Číst více)

VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ

03/03/2022
Kdysi byly neodmyslitelnou součástí vybavení každé koupelny. Nyní jsou opět v oblibě, lákají elegancí a nadčasovým designem. Volně stojící vany potěší všechny příznivce inovativních a jedinečných koupelnových trendů. Skvěle zapadnou do prostorných in… (Číst více)

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

14/09/2021
Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN. Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií. V… (Číst více)

Načítám...