CALANI

Značka Calani debutovala na Polském trhu v roce 2020. Od té doby v reakci na potřeby zákazníků doplnili nabídku o nové módní produkty. Specializuje se na výrobu a dovoz zboží v oblasti koupelnových a kuchyňských armatur . Na základě dlouholetých zkušeností garantuje, že všechny výrobky jsou 100% zdravotně nezávadné a maximálně funkční. Sortiment umožňuje vybavit koupelnu prvky jako jsou mj. zástěny, sprchové kouty, vestavné dveře, sprchové panely, podomítkové sety, dešťové sprchy, baterie, l… (celý popis)

Značka Calani debutovala na Polském trhu v roce 2020.

Od té doby v reakci na potřeby zákazníků doplnili nabídku o nové módní produkty. Specializuje se na výrobu a dovoz zboží v oblasti koupelnových a kuchyňských armatur . Na základě dlouholetých zkušeností garantuje, že všechny výrobky jsou 100% zdravotně nezávadné a maximálně funkční.

Sortiment umožňuje vybavit koupelnu prvky jako jsou mj. zástěny, sprchové kouty, vestavné dveře, sprchové panely, podomítkové sety, dešťové sprchy, baterie, lineární vpusti, sanitární keramika . Dbají na to, aby nabídku systematicky obohacovali o novinky vyznačující se vysokými estetickými a funkčními hodnotami.Zboží značky CALANI


Stránka:
Načítám...