KERMI

Kermi s.r.o., se sídlem ve městě Stříbře, je výrobní závod, který byl založen v roce 1996, a od jeho vzniku jej neustále rozšiřujeme a rozvíjíme na základě naší vize a strategie. Jsme součástí koncernu akciové společnosti Arbonia AG se sídlem v Arbonu ve Švýcarsku. Koncern se skládá v současné době z 3 divizí. Náš výrobní závod patří do divize technika budov, která je největší divizí Arbonia AG a je vedoucím evropským prodejcem radiátorů, plošného vytápění, chlazení a sprchových koutů. Tyt… (celý popis)

Kermi s.r.o., se sídlem ve městě Stříbře, je výrobní závod, který byl založen v roce 1996, a od jeho vzniku jej neustále rozšiřujeme a rozvíjíme na základě naší vize a strategie.

Jsme součástí koncernu akciové společnosti Arbonia AG se sídlem v Arbonu ve Švýcarsku.

Koncern se skládá v současné době z 3 divizí. Náš výrobní závod patří do divize technika budov, která je největší divizí Arbonia AG a je vedoucím evropským prodejcem radiátorů, plošného vytápění, chlazení a sprchových koutů. Tyto produkty jsou uváděny na trh pod značkami Kermi, Arbonia, Prolux. Centrála divize technika budov se nachází v Kermi GmbH Plattling, Německo. Společnost Kermi GmbH je současně mateřskou společností Kermi s.r.o.

Kermi s.r.o., je podle počtu výrobních zaměstnanců největším výrobním závodem v divizi a druhým největším v celém koncernu Arbonia AG. Dlouhodobě zaměstnáváme přibližně 800 zaměstnanců.Zboží značky KERMI


Stránka:
Načítám...