Dvojité umyvadlo v koupelně má spoustu výhod

Dvojité umyvadlo v koupelně má spoustu výhod

Dvojumyvadla ušetří čas v koupelně

Známe několik způsobů, kterými si každodenní čas v koupelně zpříjemnit. Mezi takové prvky vybavení patří dvojumyvadla. Vyřeší efektivně věčný problém obsazených koupelen a boje o umyvadlo během ranního shonu. Nejvíc si ho užijí vícečlenné domácnosti. Ukážeme vám, že existuje hned několik dobrých důvodů, proč by u vás doma mělo mít své místo. 

Šetří čas a minimalizuje ranní stres

Dvojumyvadlo oceníte především ráno, kdy všichni členové rodiny spěchají za svým nabitým programem. S takovým umyvadlem nemusíte s manželem ani dětmi soupeřit o prostor. Nebudete do sebe navzájem vrážet, protože máte vlastní umyvadlo. Můžete se pohodlně holit, zatímco si manželka připravuje make-up, vlasy nebo jakoukoliv jinou činnost z její ranní rutiny. Dvojumyvadlo taky minimalizuje sourozenecké dohadování, protože se každé z dětí připraví pohodlně do školy bez strkanic.

Přinese příležitost ke společným chvílím

Máte na sebe ráno jen málo času a nestihnete často probrat s partnerem důležité věci než vyrazíte do práce? Společná ranní hygiena může být příjemným partnerským rituálem, který přinese několik minut pohromadě navíc. A to s dostatkem osobního prostoru. Možnost sdílet ranní i večerní rutinu pohromadě není v dnešní uspěchané době maličkost. Uvidíte, že se vám to bude líbit. 

Zlepšuje estetiku i hodnotu koupelny

Dvojité umyvadlo udělá vaši koupelnu zajímavější. Bude vypadat luxusněji a vylepší ji navíc o praktický kousek. Zvýší její hodnotu a to se vám může v budoucnu, až budete třeba byt či dům prodávat, hodit. Pro náročné doporučujeme zaměřit se na luxusně působící umyvadla z litého mramoru, skla či kamene. Praktické a elegantní jsou i koupelnové sety, které tvoří dvojumyvadlo, skříňka pod dvojumyvadlo a zrcadlo s chytrým LED osvětlením

Nabízí více úložného prostoru

Chytré možnosti pro ukládání věcí v koupelně se vždycky hodí. Dvojumyvadlo se skříňkou pod ním nabízí komfortní příležitost k dalšímu organizačnímu prostoru. Možná si myslíte, že druhé umyvadlo znamená méně místa na desce, to je pravda pouze tehdy, pokud se snažíte dvojumyvadlo zabudovat do původních rozměrů. Hrát si můžete i s rozměry obou umyvadel, jedno může být širší a druhé užší. Dvojumyvadlo na desku vám nabídne více ukládacího prostoru. 

Cenová dostupnost

Moderní dvojumyvadlo je cenově dostupnější víc, než si myslíte. V naší nabídce najdete dvojumyvadla všech tvarů, velikostí a stylů. Taková, která vyhovují téměř každému rozpočtu. To vám umožní vytvořit dokonalý prostor, aniž byste museli vynaložit vyšší prostředky. Udělejte si na nákup čas a určitě najdete to, co se vám líbí. Překvapí vás, jak příjemně cenově dostupné bude.

14. 02. 2024

Šárka Žáková
Již 10 let se profesionálně věnuji koupelnovému vybavení. Na začátku mé kariéry jsem měla na starosti i reklamace, což mi poskytlo cenné zkušenosti a pochopení složitosti oboru. Nyní se zaměřuji na péči o velkoobchodní klienty a psaní článků pro náš magazín.

Jsem zastánkyní názoru, že kombinace krásy a funkčnosti je klíčová pro každou koupelnu. Mám radost ze čtenářů, kteří se některé z mých tipů rozhodli ve své koupelně zrealizovat. Věřím, že každý čtenář našeho magazínu si zaslouží koupelnu svých snů. Jsem tu, abych pomohla tuto vizi uskutečnit.

Šárka Žáková, vaše průvodkyně tipy pro vybavení koupelny.

Další články

Koupelnová baterie může být i ozdobou

24/04/2024
Vodovodní baterie do koupelny může být ozdobou  Vodovodní baterie, kdysi jen ryze funkční vybavení k regulaci toku vodu, se staly důležitými designovými prvky dnešních koupelen i kuchyní. Taková baterie upoutá pozornost vašich hostů na první pohled.… (Číst více)

Jak vybrat kvalitní sprchový box

09/04/2024
Jak poznáte kvalitní sprchový box Hledáte kompaktní systém, který bude mít veškeré potřebné vybavení sprchového koutu? Zaměřte se na možnost nákupu sprchového boxu. Odpadne vám spousta starostí s instalací. Získáte kompletní sprchový kout včetně van… (Číst více)

Vyberte si do koupelny ideální sprchovou vaničku

20/03/2024
Jak vybrat ideální sprchovou vaničku Chcete do vaší koupelny instalovat sprchový kout s vaničkou? Na výběr máte různé možnosti pro tvar sprchové vaničky i materiál, ze kterého bude vyrobená. Při rozhodování byste měli vzít v úvahu nejen design, ale … (Číst více)

Vybavení moderní koupelny

23/02/2024
Vybavení moderní koupelny Toužíte po chytré koupelně, která splní všechna vaše přání? Moderní koupelnové vybavení to dokáže. Zajistí dlouhodobý komfort v koupelně a reaguje okamžitě na vaše individuální požadavky. V našem článku přinášíme tipy, jak … (Číst více)

Načítám...