MEXEN/S - Amor radiátor + topná tyč 1000 x 500 mm, 900 W, bílá (W120-1000-500-2900-20)
Skladem u výrobce 21 ks
MEXEN / SET - Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: W120-1000-500-2900-20
EAN: 5905315238627
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
  • rozměr /šířka, hloubka, výška: - 500 x 135 x 1000 mm
  • rozteč připojení: 8 cm
  • tepelný výkon 75/65/20 °C - 809 W
  • maximální pracovní tlak je 0,6 MPa (6 barů)
  • maximální teplota dosažená radiátorem během provozu je 95 °C
  • v sadě: montážní sada pro uchycení, záslepka a odvzdušňovací ventil
  • 4x G ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
  • součástí topná tyč 900 W
Parametry
Barva Bílá
Druh nástěnná
Hloubka 135
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Elektrický
Výkon 900 W
Výška 1000 mm
Série Amor
EAN 5905315238627
Kód W120-1000-500-2900-20
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Výrobce Mexen
Instalace Univerzální
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Barva Bílá
Druh nástěnná
Hloubka 135
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Elektrický
Výkon 900 W
Výška 1000 mm