Jak se starat o výrobky

Údržba odtokového žlabu a roštu

07/10/2023
Žlab pravidelně kontrolujte a čistěte. Odpadní systém je díky sifonu možno čistit jak mechanicky (až do stupačky) tak i chemicky. POZOR na konstrukci žlabu nesmí být chemie použita. Údržba se provádí běžnými mycími a čisticími prostředky, určenými pr… (Číst více)

Jak pečovat o kuchyňský dřez

09/05/2023
Při správné péči a dodržováním tipů pro údržbu si můžete svůj dřez užívat ještě déle. Používejte měkké houbičky nebo hadříky Nedoporučujeme zejména čištění hrubými houbami, drátěnkou, čisticími prostředky na stříbro nebo abrazivními prášky. K čišt… (Číst více)

Jak pečovat o sprchové kouty

05/04/2023
Každý výrobce sprchových koutů a dveří má vlastní způsob jak se jejich výrobkům věnovat. Co výrobce, to jiný materiál a technologie, je tedy nutné se řídit jejich návody. Zaměřili jsme proto na několik základních pravidel na čistění a údržbu, které p… (Číst více)

Jak správně pečovat o koupelnový nábytek

07/02/2023
Jak správně pečovat o koupelnový nábytek Aby vám koupelnový nábytek vydržel co nejdéle, je potřeba mu věnovat potřebnou péči a pozornost. Správnou péčí můžete znatelně prodloužit jeho životnost. V první řadě je důležité při zařizování koupelny dbát… (Číst více)

Jak se starat o ložiskové pojezdy

01/02/2023
U sprchových koutů, které mají dveře s posuvným mechanismem, jsou ložisková kolečka/pojezdy nedílnou součástí výrobku. Právě jejich špatná údržba je nejčastější poruchou, a proto se podíváme jak na to.  Zde přikládáme odkaz, jak se starat o kouty a d… (Číst více)

Jak se starat o koupelnové a kuchyňské baterie

01/02/2023
Kvalitní a pravidelná péče o vodovodní baterie prodlužuje nejen její funkčnost, ale dodává i svěží vzhled. Moderní baterie se vyrábí z velmi různorodých materiálů, aby vyhověly požadavkům na design i funkčnost. Pojďme se tedy podívat, jak k nim při č… (Číst více)

Odstranění vodního kamene ze sprchové hlavice

30/01/2023
Při čistění koupelny by člověk neměl zapomínat ani na dešťové sprchy nebo sprchové hlavice. Správná péče bude přinášet radost při sprchování velmi dlouho. Co znamená „správná“? To vše nyní popíšeme.  Vyhrajte nad vodním kamenem a vyhněte se poškozen… (Číst více)

Jak pečovat o umyvadlo?

23/12/2022
Kdo by si nechtěl umývat ruce v čistém umyvadle. Lesknoucí se umyvadlo bez nánosu vodního kamene, bez rzi a přilepených vlasů je prý vizitkou každé hospodyně a ženy. Jak docílit toho, aby právě ve vaší koupelně stálo umyvadlo bez poskvrnky? Poradíme … (Číst více)


Načítám...