MEXEN/S - Ares radiátor + topná tyč 1500 x 600 mm, 900 W, bílá (W102-1500-600-2900-20)
Skladem u výrobce 49 ks
MEXEN / SET - Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: W102-1500-600-2900-20
EAN: 5905315233592
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Technická data: Výška: 1500 mm Šířka: 600 mm Hloubka: 56 mm bílá barva Materiál: ocel Topný výkon: 900W Počet topných tyčí: 29 Celková délka ohřívače: 866 mm Délka topného tělesa: 750 mm Délka napájecího kabelu: 1,5m Provozní napětí: 230V/50Hz Stupe… (celý popis)
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
Technická data:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
bílá barva
Materiál: ocel
Topný výkon: 900W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka ohřívače: 866 mm
Délka topného tělesa: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5m
Provozní napětí: 230V/50Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu na sucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení
Parametry
Barva Bílá
Druh nástěnná
Hloubka 56
Materiál Nerez
Šířka 600
Typ Elektrický
Výkon 900 W
Výška 1500 mm
Série Ares
EAN 5905315233592
Kód W102-1500-600-2900-20
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Instalace Univerzální
Výrobce Mexen
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Barva Bílá
Druh nástěnná
Hloubka 56
Materiál Nerez
Šířka 600
Typ Elektrický
Výkon 900 W
Výška 1500 mm