MEXEN/S - Ares radiátor + topná tyč 1800 x 600 mm, 900 W, bílá (W102-1800-600-2900-20)
Skladem u výrobce 68 ks
MEXEN / SET - Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Očekáváme naskladění   3 ks
Skladem u dodavatele   > 99 ks
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: W102-1800-600-2900-20
EAN: 5905315233615
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
  • rozměr /šířka, hloubka, výška/ - 600 x 56 x 1800 mm
  • vzdálenost připojení: 55 cm (boční) nebo 5 cm (prostřední)
  • tepelný výkon 75/65/20 °C - 958 W
  • maximální pracovní tlak je 0,6 MPa (6 barů)
  • maximální teplota dosažená radiátorem během provozu je 95 °C
  • v sadě: montážní sada pro uchycení a odvzdušňovací ventil, záslepky
  • 2x G ½″ středové spodní
  • 4x G ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně
  • součástí topná tyč 900 W
Parametry
Barva Bílá
Druh nástěnná
Hloubka 56
Materiál Nerez
Šířka 600
Typ Elektrický
Výkon 900 W
Výška 1800 mm
Série Ares
EAN 5905315233615
Kód W102-1800-600-2900-20
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Výrobce Mexen
Instalace Univerzální
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Barva Bílá
Druh nástěnná
Hloubka 56
Materiál Nerez
Šířka 600
Typ Elektrický
Výkon 900 W
Výška 1800 mm