MEXEN/S - Ares radiátor + topná tyč 700 x 400 mm, 300 W, antracit (W102-0700-400-2300-66)
Skladem u výrobce 29 ks
MEXEN / SET - Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: W102-0700-400-2300-66
EAN: 5905315233769
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Technická data: Výška: 700 mm Šířka: 400 mm Hloubka: 44 mm Barva: Antracit Materiál: ocel Topný výkon: 300W Počet topných tyčí: 13 Celková délka ohřívače: 426 mm Délka topného tělesa: 310 mm Délka napájecího kabelu: 1,5m Provozní napětí: 230V/50Hz S… (celý popis)
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
Technická data:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Antracit
Materiál: ocel
Topný výkon: 300W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka ohřívače: 426 mm
Délka topného tělesa: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5m
Provozní napětí: 230V/50Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu na sucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení
Parametry
Barva Antracit
Druh nástěnná
Hloubka 44
Materiál Nerez
Šířka 400
Typ Elektrický
Výkon 300 W
Výška 700 mm
Série Ares
EAN 5905315233769
Kód W102-0700-400-2300-66
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Výrobce Mexen
Instalace Univerzální
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Druh nástěnná
Hloubka 44
Materiál Nerez
Šířka 400
Typ Elektrický
Výkon 300 W
Výška 700 mm