MEXEN - Bachus otopný žebřík/radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, antracit (W109-1600-500-00-66)
Skladem u výrobce 13 ks
MEXEN Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN
Kód: W109-1600-500-00-66
EAN: 5905315072191
Značka: MEXEN
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Technická data: Výška: 1600 mm Šířka: 500 mm Hloubka: 88 mm Rozteč připojení: 45 cm Barva: Antracit RAL 7016 Materiál: ocel Hmotnost: 15,46 kg Reakce na oheň: A1 Provozní teplota: max 95 °C Maximální pracovní tlak: 0,4 MPa Topný výkon: - 75/65/20 °C… (celý popis)
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
Technická data:
Výška: 1600 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 45 cm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: ocel
Hmotnost: 15,46 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 MPa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 787 W
Spojení:
- 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně
Možnost instalace ohřívače
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, záslepky a odvzdušňovací ventil
Parametry
Barva Černá
Hloubka 88
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Žebřík
Výkon 787 W
Výška 1600 mm
Série Bachus
EAN 5905315072191
Kód W109-1600-500-00-66
Dopojení Spodní
Rozteč pro montáž 45 cm
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Instalace Univerzální
Výrobce Mexen
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Barva Černá
Hloubka 88
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Žebřík
Výkon 787 W
Výška 1600 mm