Keramický dřez Villeroy & Boch Farmhouse 90 X, 639001KR, Cream (639001KR)
10 - 14 dnů
VB - dostupnost dle uvedeného rozsahu
Při platbě převodem 3 % sleva
VILLEROY & BOCH
Kód: 639001KR
EAN: 4051202981969
Značka: VILLEROY & BOCH
E-mail výrobce: info@villeroy-boch.com
Adresa výrobce: Villeroy & Boch AG, Saaruferstraße, Postfach 1230 666 89 Mettlach Německo
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
Keramický dřez modulový, bez excentru, dvě vaničky, barva Cream, šířka 90 cm
  • Materiál: keramika s úpravou CeramicPlus
  • Barva: Cream, lesklá
  • Dřez je určen pro montáž na spodní skříňku
  • Zadní strana dřezu není glazovaná
  • Doporučuje se montáž do pracovní desky s přírodního nebo umělého kamene, nebo z keramiky
  • Sifon není součástí dodávky (možno doobjednat pod označením 94060000)
  • Rozměry dřezu (ŠxHxV): 905 x 550 x 220 mm
  • Hloubka vaničky 200 mm
  • Minimální šířka skříňky: 900 mm