MEXEN/S - Kiso radiátor + topná tyč 1200 x 500 mm, 300 W, černá (W114-1250-500-2300-70)
Skladem u výrobce 3 ks
MEXEN / SET - Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: W114-1250-500-2300-70
EAN: 5905315238412
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
  • rozměr /šířka, hloubka, výška: - 500 x 64 x 1250 mm
  • rozteč připojení: 5 cm
  • tepelný výkon 75/65/20 °C - 256 W
  • maximální pracovní tlak je 0,6 MPa (6 barů)
  • maximální teplota dosažená radiátorem během provozu je 95 °C
  • v sadě: montážní sada pro uchycení, záslepka a odvzdušňovací ventil
  • 4x G ½″ střed
  • součástí topná tyč 300 W
Parametry
Barva Černá
Druh nástěnná
Hloubka 64
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Elektrický
Výkon 300 W
Výška 1250 mm
Série Kiso
EAN 5905315238412
Kód W114-1250-500-2300-70
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Instalace Univerzální
Výrobce Mexen
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Barva Černá
Druh nástěnná
Hloubka 64
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Elektrický
Výkon 300 W
Výška 1250 mm