MEXEN/S - Leo granitový dřez 1-miska s odkapávačem 900 x 500 mm, černá/stříbrná (6501901010-73-B)
Skladem u výrobce 2 ks
MEXEN / SET - Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: 6501901010-73-B
EAN: 5905315012562
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Technická data: Rozměr: 900x500x190mm Hloubka komory: 180 mm Rozměry komory: 430x415 mm Průměr odtoku: ø90 mm Typ: 1-miska s odkapávačem Typ: Zapuštěné do pracovní desky Materiál: žula Barva: černá/stříbrná metalíza Povrchová úprava sifonu: černá Př… (celý popis)
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
Technická data:
Rozměr: 900x500x190mm
Hloubka komory: 180 mm
Rozměry komory: 430x415 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-miska s odkapávačem
Typ: Zapuštěné do pracovní desky
Materiál: žula
Barva: černá/stříbrná metalíza
Povrchová úprava sifonu: černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ano
Včetně automatického sifonu
Vysoká odolnost proti poškrábání a změně barvy
Odolnost proti tepelným šokům
Snadno čistitelný povrch
Dva dodatečné vyfrézované otvory pro samoděrování ø35
Parametry
Hloubka 500
Počet otvorů 2
Přepad Ano
Šířka 900
Tvar Obdélníkový
Typ Zápustné
Série Leo
EAN 5905315012562
Kód 6501901010-73-B
Automatický sifon Ano
Barva sifonu Černá
Odkapávač Dlouhý odtok
Příprava pro otvor 2
Výrobce Mexen
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Hloubka 500
Počet otvorů 2
Přepad Ano
Šířka 900
Tvar Obdélníkový
Typ Zápustné
Série Leo
Kód 6501901010-73-B
Automatický sifon Ano
Barva sifonu Černá
Odkapávač Dlouhý odtok
Příprava pro otvor 2
Výrobce Mexen
MEXEN - Leo granitový dřez 1 s odkapávačem 900x500 mm, černá / stříbrná metalíza (6501901010-73)