MEXEN/S - Mars radiátor + topná tyč 1200 x 500 mm, 600 W, chrom (W110-1200-500-2600-01)
Skladem 1 ks
Odeslání zboží možné zítra.
Zboží je k dispozici skladem.
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: W110-1200-500-2600-01
EAN: 5905315235589
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
  • rozměr /šířka, hloubka, výška/ - 500 x 30 x 1200 mm
  • vzdálenost připojení: 45 cm (boční) nebo 5 cm (prostřední)
  • tepelný výkon 75/65/20 °C - 417 W
  • maximální pracovní tlak je 0,6 MPa (6 barů)
  • maximální teplota dosažená radiátorem během provozu je 95 °C
  • v sadě: montážní sada pro uchycení a odvzdušňovací ventil
  • součástí topná tyč 600 W
Parametry
Barva Chrom
Druh nástěnná
Hloubka 30
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Elektrický
Výkon 600 W
Výška 1200 mm
Série Mars
EAN 5905315235589
Kód W110-1200-500-2600-01
Výrobce Mexen
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Instalace Univerzální
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Barva Chrom
Druh nástěnná
Hloubka 30
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Elektrický
Výkon 600 W
Výška 1200 mm