Skladem u dodavatele 7 ks
Odeslání je možné za 7 - 10 pr. dnů / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání (S)
Při platbě převodem 3 % sleva
GEBERIT
Kód: SP115.050.BZ.2-G
Značka: GEBERIT
E-mail výrobce: sales.cs@geberit.com
Adresa výrobce: Geberit spol. s r. o., Sokolovská 2408/222, 190 00 Praha 9 - Libeň
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
Jednotka odsávání zápachu DuoFresh
  • pro splachovací nádržky pod omítku Geberit Sigma 12 cm (od roku výroby 2008)
  • k přímému odsávání zápachu z keramických mís
  • k nasunutí tyčinky Geberit DuoFresh bez chlóru nebo oxidujících součástek
  • pro ovládací tlačítka Geberit Sigma01, Sigma10, Sigma20, Sigma21, Sigma30 a Sigma50
  • ovládání zepředu
  • odsávání zápachu s filtrací zabudované ve splachovací nádržce pod omítku
  • odsávací jednotka k montáži bez nářadí
  • kompatibilní s aplikací Geberit Home
  • jednotku odsávání zápachu lze aktivovat se zaznamenáním uživatele
  • neutralizace zápachu s keramickým voštinovým filtrem
  • aktivace orientačního světla přes senzor jasu
  • tyčinka Geberit DuoFresh volně vkládaná bez nářadí
  • třída ochrany III
  • druh ochrany IPX4
  • provozní napětí 12 V DC
  • příkon 7 W
Součásti balení
  • upevňovací rámeček s otočným mechanismem
  • ochranná deska
  • jednotka odsávání s radiálním ventilátorem
  • připojení kabelu se zástrčkou
  • keramický voštinový filtr
  • záchytná kapsa pro tyčinku Geberit DuoFresh
  • záslepka pro trubkovou chráničku
  • zásuvka s filtrem a držák pro tyčinku Geberit DuoFresh
  • 8 tyčinek Geberit DuoFresh
Síťový zdroj 230 V / 12 V / 50 Hz, s napájecím kabelem 1,8 m, pro elektrickou krabici nutné objednat zvlášť.