MEXEN/S - Uran radiátor + topná tyč 800 x 500 mm, 300 W, chrom (W105-0800-500-2300-01)
Skladem u výrobce 31 ks
MEXEN / SET - Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: W105-0800-500-2300-01
EAN: 5905315234919
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Technická data: Výška: 800 mm Šířka: 500 mm Hloubka: 39 mm Barva: Chrome Materiál: ocel Topný výkon: 300W Počet topných tyčí: 11 Celková délka ohřívače: 426 mm Délka topného tělesa: 310 mm Délka napájecího kabelu: 1,5m Provozní napětí: 230V/50Hz Stu… (celý popis)
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
Technická data:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Barva: Chrome
Materiál: ocel
Topný výkon: 300W
Počet topných tyčí: 11
Celková délka ohřívače: 426 mm
Délka topného tělesa: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5m
Provozní napětí: 230V/50Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu na sucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení
Parametry
Barva Chrom
Druh nástěnná
Hloubka 39
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Elektrický
Výkon 300 W
Výška 800 mm
Série Uran
EAN 5905315234919
Kód W105-0800-500-2300-01
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Instalace Univerzální
Výrobce Mexen
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Barva Chrom
Druh nástěnná
Hloubka 39
Materiál Nerez
Šířka 500
Typ Elektrický
Výkon 300 W
Výška 800 mm