MEXEN/S - Vito Vito granitový dřez 1-miska 520x490 mm, černý/stříbro metalik + černý sifon (6503521000-73-B)
Zboží není dostupné
a nelze jej v současné době zakoupit.
MEXEN/S
Kód: 6503521000-73-B
EAN: 5905315012708
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Technická data: Rozměr: 520 x 490 x 210 mm Hloubka komory: 200 mm Rozměry komory: 410x360 mm Průměr odtoku: ø90 mm Typ: 1-komorový Typ: Zapuštěné do pracovní desky Materiál: žula Barva: černá/stříbrná metalíza Povrchová úprava sifonu: černá Přepadov… (celý popis)
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
Technická data:
Rozměr: 520 x 490 x 210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Typ: 1-komorový
Typ: Zapuštěné do pracovní desky
Materiál: žula
Barva: černá/stříbrná metalíza
Povrchová úprava sifonu: černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ano
Včetně automatického sifonu
Vysoká odolnost proti poškrábání a změně barvy
Odolnost proti tepelným šokům
Snadno čistitelný povrch
Jeden dodatečný vyfrézovaný otvor pro samoděrování ø35
Parametry
Hloubka 490
Počet otvorů 2
Přepad Ano
Šířka 520
Tvar Obdélníkový
Typ Zápustné
Série Vito
EAN 5905315012708
Kód 6503521000-73-B
Automatický sifon Ano
Barva sifonu Černá
Odkapávač Bez odkapávač
Příprava pro otvor 1
Výrobce Mexen
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Hloubka 490
Počet otvorů 2
Přepad Ano
Šířka 520
Tvar Obdélníkový
Typ Zápustné
Série Vito
Kód 6503521000-73-B
Automatický sifon Ano
Barva sifonu Černá
Odkapávač Bez odkapávač
Příprava pro otvor 1
Výrobce Mexen
MEXEN - Vito granitový dřez 1 520x490 mm, černá / stříbrná metalíza (6503521000-73)