Bambusový nábytek do koupelny

Bambusový nábytek do koupelny

Bambus do koupelny patří, vytvořte oázu odpočinku

Ať už koupelnu kompletně přestavujete, nebo jen provádíte drobné úpravy, materiály, které zvolíte, mají velký vliv na její celkový vzhled. Hledáte pevné a funkční materiály, nebo raději ty stylové a odolné? Vyberte si kombinaci všeho uvedeného. Cenově dostupnou variantou, která má všechny tyto vlastnosti, je bambus. Bambusová koupelna je dokonalým způsobem, jak si vytvořit uvolněnou a bezstarostnou atmosféru pro parádní relax.

Bambusové výhonky se v minulosti používaly v řadě kultur pro stavbu, nástroje a dokonce i pro výrobu papíru a textilu. Během cest po Asii nebo Indonésii najdete i dnes venkovní koupelny a další stavby, kterým dominuje právě bambus. My v Evropě využíváme bambus spíše jako dekorativní prvek. Domovům dodává tropický až lehce rustikální nádech. V dřevěné koupelně, ve které dominuje bambus, oceníte i to, že skvěle odolává páře a vysokým teplotám. Seznamte se s nápady na bambusový nábytek do koupelny a dalšími doplňky pro originální design koupelny.

Bambusový žebřík na odkládání

Žebříkový věšák na ručníky dodá vaší koupelně přirozený pocit a zároveň jde o praktický doplněk. Pohodlně ho můžete různě přesouvat tam, kde se vám to zrovna bude hodit. Není potřeba žádné vrtání. Často je možné měnit jejich výšku a složit je do tvaru trojúhelníku. Můžete do něj pořídit jednoduché látkové přihrádky a vymyslet tak netradiční úložný prostor. 

Koupelnová předložka z bambusu

Udržte svoje chodidla mimo mokrou podlahu a zároveň dodejte vaší koupelně uklidňující lázeňský nádech. Bambusová předložka do koupelny rychle odpaří vodu, jde o velkou výhodou v porovnání s klasickými látkovými předložkami, které musíte následně sušit tak, jako ručníky. 

Bambusová deska pod umyvadlo

Umyvadlo na desku doplňte deskou s přírodním vzhledem bambusu. Výhodou je dlouhá životnost a velká odolnost vůči cákancům vody, kterým se během mytí nebo čištění zubů nikdy nevyhnete. Díky teplému tónu koupelnového nábytku bude interiér působit hned útulně. Hladký a dokonale pevný povrch vám zase nenadělá vrásky při úklidu. 

Koš na prádlo z bambusu

Mít kam schovat špinavé prádlo, to je nutnost, ať už v koupelně, nebo ložnici. Bambusový koš na prádlo je ideální. Je lehký, jeho přenášení vám půjde lehce. Je hypoalergenní a často odolnější než jiné koše na bázi dřeva. 

Koupelnová stolička z bambusu

Malá bambusová stolička se vám v koupelně hodí na víc věcí. Může sloužit jako stylová polička, kterou využijete hned vedle vany. Pomůže vám tehdy, když nemůžete dosáhnout do vyšších úložných prostorů. Je vhodná i na sezení ve sprchovém koutě - doporučujeme vybrat takovou, která má konce noh opatřené protiskluzovou úpravou. Taková stolička je přirozeně voděodolná a antimikrobiální. 

Koupelnové regály do koupelny

Bambusové regály do koupelny dodají koupelně šmrnc a navíc přidají tolik potřebné úložné místo. Pořiďte si ty s kolečky, výhodu snadné manipulace s ním oceníte tehdy, když nechcete zaplnit místnost běžnými policemi. 

Bambusová polička na vanu

Praktická polička na vanu z bambusu vám zpříjemní čas během vašeho zaslouženého odpočinku. Můžete si na ni položit knížku, tablet, klidně ve vaně povečeřet. Užívejte si chvíle sami pro sebe i ty romantické ve dvou. 

Drobné doplňky do koupelny z bambusu

Bambusový držák na toaletní papír, bambusový dávkovač mýdla, mýdlenka z bambusu. Tím vším můžete osvěžit vaši koupelnu a doplnit jí běžnou sanitární keramiku. 

Bambus je dnes atraktivní a stylový materiál, který vylepší celkový design vaší koupelny. Některé z vás možná potěší, že patří mezi udržitelnější varianty materiálu, roste totiž velmi rychle. Při kontaktu s vodou nebobtná, ani se nesráží vlhkostí nebo teplem. Hravě odolá každodennímu používání. Působí relaxačně a dobře se kombinuje se zelení nebo květinami. Neváhejte a pusťte bambus k vám domů!

2023-01-27 08:01:41


Další články

Vyberte správné osvětlení do koupelny

22/03/2023
Jak vybrat to nejlepší světlo do koupelny Plánování světla v koupelně získává obvykle jen málo pozornosti. Přitom osvětlení koupelny je v domácnosti jedním z nejdůležitějších. Dokáže malou koupelnu opticky zvětšit a navodit dojem prostorného interié… (Číst více)

Jak vybrat zrcadlo do koupelny

01/03/2023
Jak vybrat zrcadlo do koupelny Během zařizování nové koupelny bývá hlavní pozornost upřená především k novému sprchovému koutu a umyvadlu. Zrcadlo v koupelně se řeší až na poslední chvíli. To je přitom pro naši každodenní přípravu důležité, bez něj … (Číst více)

Kuchyňská baterie je důležitý pomocník

17/02/2023
Dřezová baterie je důležitým pomocníkem v kuchyni Vodovodní baterie ke dřezu je důležitým prvkem v každé kuchyni. Vybírat byste ji měli nejen podle designu, ale především podle nabízených funkcí. Kromě typu baterie se zaměřte na její ovládání, dodat… (Číst více)

Koupelnové topení pro relax a pohodu

10/02/2023
Topení do koupelny pro relax a pohodu Dopřejte si i během zimních měsíců příjemný relax v koupelně. Jde sice o malou místnost, na způsobu jejího vytápění ale hodně záleží. Pro přitápění můžete zvolit kromě běžného radiátoru otopná tělesa, podlahové … (Číst více)

Načítám...