Zrcadlo s osvětlením do koupelny

Zrcadlo s osvětlením do koupelny

Zrcadlo s osvětlením je pečlivým pomocníkem při péči o pleť

Osvětlení zrcadla v koupelně je praktická kombinace, která přesně plní svou funkci. Osvětlí vaši tvář a nevytváří žádné nežádoucí stíny. Správně směřované světlo vám usnadní každodenní péči o pleť, ať už během holení nebo líčení. Zrcadla se zabudovaným osvětlením jsou i originálním prvkem interiéru, který vytvoří zajímavou atmosféru. Koupelnová světla nad zrcadlo mohou mít různé varianty provedení. Vybírejte je podle vašich preferencí a možností koupelny. 

Zrcadlová galerka s osvětlením

Zrcadlová galerka má v koupelně hned několik funkcí. Kromě samotného zrcadla nabízí i úložný prostor. Do galerky tak schováte kartáčky, krémy a další kosmetiku pro denní hygienu, která bývá obvykle vystavená na odkládací ploše umyvadla. To díky tomu vypadá uklizeně a vy máte přitom vše potřebné po ruce. Alternativou je i zápustná galerka, ta je určená pro vestavbu do niky. Obě možnosti můžou mít vertikální nebo horizontální osvětlení. 

Zrcadlo s LED osvětlením

Nejčastější variantou v koupelnách je LED osvětlení zrcadla, kdy je světlo umístěné po stranách horizontálně nebo vertikálně. Možností je i celoobvodové osvětlení k zrcadlu. Takto podsvícené zrcadlo pořídíte v jakémkoliv rozměru i designu - oblé, hranaté i v nepravidelném tvaru. Moderně vypadá i to LED zrcadlo do koupelny, které osvětluje prostor za ním a vytváří tak originální světelný rám na zdi. V některých koupelnách se setkáte i s tradičním převislým osvětlením nad zrcadlem. To je tvořené samostatným světlem. 

Koupelnová světla k zrcadlu

LED svítidlo se instaluje nejčastěji ke koupelnovému zrcadlu, skříňce nebo na zeď. Takové osvětlení nad zrcadlo může disponovat dvěma režimy, a to teplým a studeným světlem. V sortimentu máme i svítidla s lehkým retro nádechem. Ta se hodí pro osvětlení zrcadla v koupelně na chalupě nebo chatě.

Kosmetické zrcátko s osvětlením

Jde o menší zrcadlo se světlem, které bývá instalováno po straně hlavního zrcadla na prodlužovacím rameni. To si k sobě můžete přitáhnout a vrátit zpět podle toho, jak jej zrovna potřebujete využít. Další variantou je kosmetické zrcátko volně stojící. To máte po ruce, nejčastěji na odkládací ploše umyvadla. Takové zrcátko mívá zvětšovací sklo, které vám dovolí precizní oholení i dokonalé líčení bez chybičky. Zajistí, že uvidíte na ten nejmenší detail. 

Magnetické kosmetické zrcátko

Vybrat si můžete k hlavnímu zrcadlo i magnetické kosmetické zrcátko, které v případě potřeby jednoduše vyjmete. Díky magnetu ho můžete snadno přichytit kamkoliv - na zrcadlo, dlaždici i na otopný žebřík

Další užitečné funkce zrcadla

Dnešní zrcadla umí mnohem víc, než jen ukázat váš odraz. Pořiďte si inteligentní zrcadlo se zabudovaným osvětlením a funkcí bránící mlžení. V našem sortimentu je najdete jako zrcadla s demistrem. Součástí moderních zrcadel mohou být i digitální LED hodiny nebo třeba zabudované rádio.

U všech těchto zrcadel s osvětlením je samozřejmostí zajištění ochrany před vniknutím vody dle dané normy (nejčastěji IP43 a IP44). Tyto normy se vztahují také na osvětlení v koupelně. Nejkritičtější je těsná blízkost sprchového koutu nebo vany, kde je kontakt s vodou nejvíce pravděpodobný. Při výběru osvětlení do koupelny se zajímejte o hodnotu IP.

2024-01-18 08:51:39

Další články

Vybavení moderní koupelny

23/02/2024
Vybavení moderní koupelny Toužíte po chytré koupelně, která splní všechna vaše přání? Moderní koupelnové vybavení to dokáže. Zajistí dlouhodobý komfort v koupelně a reaguje okamžitě na vaše individuální požadavky. V našem článku přinášíme tipy, jak … (Číst více)

Dvojité umyvadlo v koupelně má spoustu výhod

14/02/2024
Dvojumyvadla ušetří čas v koupelně Známe několik způsobů, kterými si každodenní čas v koupelně zpříjemnit. Mezi takové prvky vybavení patří dvojumyvadla. Vyřeší efektivně věčný problém obsazených koupelen a boje o umyvadlo během ranního shonu. Nejví… (Číst více)

Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše

26/01/2024
Sprchové panely pro luxusní zážitek ve sprše Sprchový panel, označovaný také jako sprchová stěna nebo hydromasážní sprchový panel, je moderní a luxusní alternativou k jednoduché sprchové hlavici. Toto zařízení zahrnuje hned několik dodatečných funkc… (Číst více)

Zrcadlo s osvětlením do koupelny

18/01/2024
Zrcadlo s osvětlením je pečlivým pomocníkem při péči o pleť Osvětlení zrcadla v koupelně je praktická kombinace, která přesně plní svou funkci. Osvětlí vaši tvář a nevytváří žádné nežádoucí stíny. Správně směřované světlo vám usnadní každodenní péči… (Číst více)

Načítám...