MEXEN/S - Mars radiátor + topná tyč 900 x 600 mm, 400 W, černá (W110-0900-600-6400-70)
Skladem u výrobce 2 ks
MEXEN / KOM - Odeslání je možné za 10 - 12 pr. dní / doručení 1 - 2 pr. dny od odeslání
Při platbě převodem 3 % sleva
MEXEN/S
Kód: W110-0900-600-6400-70
EAN: 5905315239235
Značka: MEXEN/S
E-mail výrobce: sklep@mexen.pl
Adresa výrobce: Mexen Polska, Sochaczewska 96B 05-870 Błonie-Wieś
Odpovědnost za vady: 24 měs.
Potřebuje poradit s výběrem?
Poradíme Vám
Nechte nám na sebe číslo a my Vám zavoláme zpátky.
Přečtěte si naše zásady pro zpracování osobních údajů.
  • rozměr /šířka, hloubka, výška/ - 600 x 30 x 900 mm
  • vzdálenost připojení: 55 cm (boční) nebo 5 cm (prostřední)
  • tepelný výkon 75/65/20 °C - 430 W
  • maximální pracovní tlak je 0,6 MPa (6 barů)
  • maximální teplota dosažená radiátorem během provozu je 95 °C
  • v sadě: montážní sada pro uchycení a odvzdušňovací ventil
  • 2xG ½″ středové spojení
  • 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně
  • součástí topná tyč 400 W
Parametry
Barva Černá
Druh nástěnná
Hloubka 30
Materiál Nerez
Šířka 600
Typ Elektrický
Výkon 400 W
Výška 900 mm
Série Mars
EAN 5905315239235
Kód W110-0900-600-6400-70
Výbava Montážní sada, 1 x zátka, 1 x odvzdušnění
Poznámka Dodáváno jako komponenty nesmontováno (dodávka bez náplně)
Instalace Univerzální
Výrobce Mexen
Na balení si zakládáme! Prohlédněte si, jak připravujeme a zabalíme Vaši objednávku.
Barva Černá
Druh nástěnná
Hloubka 30
Materiál Nerez
Šířka 600
Typ Elektrický
Výkon 400 W
Výška 900 mm