MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN.

Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií.

Výrobky Mexen se vyznačují funkčností, díky které bude každodenní hygiena probíhat v pohodlných podmínkách. Při zařizování je také důležité mimo funkčnost také vkus, který výrobky Mexen rozhodně mají. Při zařizování koupelny je důležitý smysl pro estetiku – zde najdete výrobky, které vaší koupelně dodají lesk a eleganci. Nabídka zboží zahrnuje řešení, které si zamilují jak milovníci moderního, tak klasického stylu.

Mexen se vyznačuje nabídkou sprchových vaniček a koutů v nestandardních rozměrech jiných výrobců. Jako jeden z mála výrobců nabízí sprchové kouty s pruhy, nebo v kouřovém skle.

 

Pokud jste se rozhodli pro sprchový kout a nechcete sprchovou vaničku, určitě si prohlédněte odtokové žlaby a rošty. V nabídce v černé barvě, chromu, zlaté a růžovo zlaté barvě.

Širokou nabídku zboží naleznete také v oblíbené kategorii Umyvadla na desku, kde výrobce Mexen nabízí mnoho typů umyvadlem různých tvarů a barevných kombinací.  

              

V neposlední řadě nabízí Mexen mnoho barevných kombinací v kategorii vodovodní baterie a příslušenství. Jednotlivé zboží se liší nejen rozměry, ale i tvarem. Náročnější zákazníci si mohou vybrat místo nejoblíbenějšího chromu například zlatou nebo černou barvu.

                       

UCELENOU NABÍDKU VÝROBCE MEXEN NALEZNETE NA NAŠEM ESHOPU CZ I SK 

2021-09-14 08:40:09

Další články

Druhy sprchových baterií

09/08/2022
Jak na výběr sprchové baterie do koupelny Pro skvělý zážitek ze sprchování je důležité vybavení, které má kout uvnitř. Sami jste  určitě zažili někdy v hotelu úžasný pocit ze sprchy, zatímco doma je sprchování vlastně jenom rutinní očista. Pořiď… (Číst více)

Jak vybrat sprchový kout

09/08/2022
Vybíráte sprchový kout? Poradíme, čím se řídit Možností, podle kterých vybrat sprchový kout, je hned několik. Klíčové jsou dispozice vaší koupelny. Důležité jsou samozřejmě i vaše požadavky na design a tvar. Buďte chytří a myslete na několik let dop… (Číst více)

Jak vyčistit granitový dřez

20/07/2022
Granitový dřez je dnes v kuchyních stále více oblíbený. Je matný, díky tomu vypadá moderně. Jeho velkou výhodou je i to, že na něm nejsou vidět zaschlé kapky. Granit obsahuje vysoké procento žuly a také přírodní písky. Materiál je velmi odolný proti … (Číst více)

Retro styl koupelně sluší

07/07/2022
Koupelnu v retro stylu si zamilujete. Na co myslet při plánování Retro styl přináší sympatický nádech nostalgie. Navozuje pohodovou a uklidňující atmosféru, proto nás tak baví. Koupelna s dotykem starých časů může mít mnoho tváří. Typické jsou pro… (Číst více)

Načítám...